STRONA GŁÓWNA / Sztućce / Gerlach / Widelec do ryb - 49 MUZA

Sztućce

PARAMETRY

  • Producent: Gerlach
  • Zalecenia: do zmywarki
  • Model Gerlach: 49 Muza
  • Wersja wykończenia: połysk
  • Produkt: Widelec do ryb
  • Rodzaj stali: 18/10

Widelec do ryb - 49 MUZA

Gerlach

Produkt czasowo niedostępny.
Zobacz inne produkty z kategorii: Gerlach

gwarancja: Dożywotnia

aktualizowany: 28.06.2024

 

Certyfikat

Cena brutto 15.74 zł

cena netto:
12.80 zł

OPIS

Wzór: 49 MUZA
Stal nierdzewna: 18/10
Grubość materiału: 5 mm 

Widelec do ryb:
- długość - 205 mm, ilość - 1 szt.

O marce:

Gerlach to jedna z niewielu marek, której korzenie sięgają XVIII wiecznej Polski i polskiego kapitału. Firma Gerlach swoje początki łączy z rokiem 1760 i nazwiskiem Filipa Szaniawskiego. Wybudował on piec hutniczy, do produkcji surówki, która w przyszłości będzie wyjściowym surowcem do produkcji noży, sztućców i naczyń metalowych.

Marka z tradycją

W Polsce, marka Gerlach, stała się symbolem wysokiej jakości wyrobów. Firma obecnie produkuje sztućce, garnki, patelnie. Od dawien dawna wyposażenie restauracji, barów czy kuchni hotelowych zamawiane było w firmie Gerlach. Korona i data 1760 widoczne na wyrobach, stały się swoistą pieczęcią, dającą gwarancję jakości produkcji i użytkowania. Na serwisach kolekcjonerskich bez trudu znajdziemy sztućce, czy inne elementy wyposażenia kuchni, które wyprodukowano kilkadziesiąt lat temu i do dzisiaj mogą być używane. 

Współczesny styl

Dzisiejszy Gerlach to nie tylko sztućce, ale także specjalistyczne, potrzebne w gastronomii nożegarnki, formy do pieczenia, a także scyzoryki, narzędzia ogrodnicze. Naczynia do gotowania dzięki różnym powłokom, możliwością gotowania indukcyjnego, dbają o to, aby potrawy się nie przypalały, a ciepło rozchodziło się równomiernie. Gerlach także produkuje inny sprzęt do kuchni gastronomicznej. Akcesoria kuchenne pomocne każdemu kucharzowi, pojemniki i słoiki do przechowywania żywności. Wszystko wykonane z najlepszych materiałów, z troską o użytkowników. 

Firma Gerlach to dla nas coś znajomego, naszego. Jak przyjaciel, na którym można polegać i który przez długie lata znajomości, nigdy nas nie zawiódł.

Produkty z kategorii