Współpraca

Współpraca z Helios HoReCa

Helios HoReCa to oferta wysokiej klasy, ekskluzywnych wyrobów z zakresu porcelany, szkła, sztućców i dodatków, które doskonale sprawdzają się przy wyposażaniu różnorodnych obiektów gastronomicznych – hoteli, restauracji, barów, pensjonatów czy domów weselnych.

W sprzedaży szeroki wachlarz produktów użytkowych i ozdobnych pochodzących od renomowanych producentów z długoletnim doświadczeniem takich jak Krosno S.A., Schott Zwiesel, Libbey, Lubiana, Chodzież, Ćmielów, R.A.K., Karolina, Bolesławiec, Amefa, Gerlach, Eternum, Revol, Tomgast

Wśród proponowanych produktów znajdują się również eleganckie, praktyczne i nowoczesne akcesoria kuchenne i barowe. Aktualnie do dyspozycji Klientów jest ponad 6 tys. rozmaitych wyrobów pozwalających na perfekcyjne i estetyczne nakrycie stołu.

Zainteresowani prezentowaną ofertą mogą dokonywać zakupów drogą internetową. Produkty są dostarczane na terenie całego kraju, a dostawa realizowana jest przez firmy kurierskie UPS, DPD, FeDex (w zależności od gabarytów paczki). W przypadku zamówień na kwotę do 1.000 zł i wyboru opcji „Przesyłka krajowa kurierska” kupujący pokrywa koszty dostarczenia towaru w wysokości – 25 zł brutto (przedpłata) oraz 31 zł brutto (za pobraniem).

 

Dla zarejestrowanych Klientów, którzy wyrażą zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych przyznajemy  do 3% rabatu od cen obowiązujących na stronie.

 

Dla stałych Klientów, po dokonaniu 5 zakupów, przewidziano stały rabat do 3%.

 

Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu. Pomożemy Ci zatroszczyć się o niebanalny wygląd stołu. Więcej na temat poszczególnych grup produktowych w konkretnych zakładkach serwisu.