STRONA GŁÓWNA / Szkło / Gullarar ArtCraft / Salaterka 14 cm / 2 szt. - TRUVA (tru276)

Szkło

PARAMETRY

  • Producent: LAV / Gurallar ArtCraft
  • Zalecenia: do zmywarki
  • Linia: truva
  • Produkt: Salaterki

Salaterka 14 cm / 2 szt. - TRUVA (tru276)

LAV / Gurallar ArtCraft

Produkt czasowo niedostępny.
Zobacz inne produkty z kategorii: Gullarar ArtCraft

gwarancja: 12 mies.

aktualizowany: 05.05.2022

 

Cena brutto 11.89 zł

cena netto:
9.67 zł

OPIS

Producent: Gurallar ArtCraft
Linia: TRUVA (tru276)
Sposób wykonania: szkło automatycznie formowane  

Salaterka:
- średnica - 140 mm, wysokość - 64 mm, pojemność – 490 ml, ilość – 2 szt.

Ze względu na swoją trwałość i odporność na uszkodzenia, tureckie szkło ArtCraft skierowane jest głównie do gastronomii. Ciekawe wzornictwo i oryginalne formy z pewnością zaciekawią niejedną gospodynię i sprawdzą się w niejednej kuchni. Grube szkło sodowe z którego wykonane są artykuły szklane ArtCraft, będą cieszyć swoją niezawodnością przez długi czas. Wszystkie naczynia nadają się do mycia w zmywarkach.

O marce:

Tureckie klimaty

 

Gurallar ArtCraft to turecka firma, wchodząca w skład Grupy Gürok zajmującej się inwestycjami, produkcją przemysłową, turystyką i budownictwem. W ramach korporacji Gurallar ArtCraft stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w sektorze  wyrobów szklanych przeznaczonych dla gastronomii. 

Mocny gracz

Wyroby Gurallar ArtCraft wykonane są w dużej mierze ze szkła sodowego. Ten rodzaj szkła był już wykorzystywany w starożytnej Mezopotamii. Szkło sodowe jest bardzo plastyczne, naturalnie ma odcień słomkowy. W porównaniu do szkła ołowiowego jest bardzo lekkie. Współcześnie z tego rodzaju szkła wykonuje się szklanki, butelki, kieliszki, naczynia i szyby. Wyroby Gurallar ArtCraft są bardzo wytrzymałe, odporne na nagłe zmiany temperatury, można je myć w zmywarkach. Dzięki właściwościom i grubości, zastosowanego szkła sodowego sektor HoReCa jest bardzo zainteresowany produktami tego szklanego giganta. Firma produkuje około 3500 wzorów i eksportuje je do blisko 130 krajów. 

Design wyrobów sygnowanych przez Gurallar ArtCraft bazuje na tureckiej tradycji i czerpie z niej pełnymi garściami. Kształty, zdobienia, ogólna estetyka wyrobów śmiało się odwołują do tradycji osmańskich i bliskowschodnich. Naczynia do picia i serwowania kawy, szklanki do wody, którą się tę kawę popija, talerzyki do słodkich deserów, to wszystko ma swoje korzenie w historii. Niejeden szef kuchni czy kierownik sali ma na wyposażeniu lokalu szkło Gurallar ArtCraft. To praktyczne naczynia, dające gwarancję długoletniego użytkowania.