STRONA GŁÓWNA / Smażenie / Smażenie mięs / Patelnia Force Blue wysoka śr. 32 cm (D-5314-32)

Smażenie

PARAMETRY

  • Producent: DeBuyer
  • Zalecenia: do płyt indukcyjnych , do kuchni gazowych, elektrycznych, ceramicznych , rekomendowane mycie ręczne , natłuścić po umyciu
  • Model DeBuyer: Force Blue
  • Rodzaj materiału: Stal niebieska

Patelnia Force Blue wysoka śr. 32 cm (D-5314-32)

DeBuyer

Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: Smażenie mięs

gwarancja: 12 mies.

aktualizowany: 10.04.2024

 

Cena brutto 335.54 zł

cena netto:
272.80 zł

OPIS

Wymiary: średnica 32 cm, wysokość 9 cm, grubość 2 mm
Nr katalogowy: D-5314-32

- stal niebieska
- wysokie ścianki umożliwiają przygotowanie potrawy z dużej ilości składników i zapobiegają wyciekaniu nadmiernej ilości soków
- nitowany uchwyt, ta patelnia posiada dodatkowy uchwyt
- również do płyt indukcyjnych
- natłuścić po umyciu
- nie można myć w zmywarce

O marce:

Firma de Buyer powstała prawie 200 lat temu, w miejscowości Val d'Ajol, w masywie górskim Wogezów, we wschodniej Francji. I ciągle jest w tym samym miejscu. Można powiedzieć, że niezmienna lokalizacja wynika z filozofii działania i podejścia do życia właścicieli i pracowników firmy. Główna idea to czerpanie wiedzy z tradycji, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Zaangażowanie firmy de Buyer w rozwój współczesnej gastronomii i sztuki kulinarnej na podstawie dawnych wzorców i łączenie ich z nowoczesnymi technologiami daje wspaniałe efekty.

Trochę jak w dawnych czasach

Nauka produkcji sprzętu do gastronomii w de Buyer, w swojej filozofii przypomina czasy, kiedy mistrz i czeladnik pracowali w rzemieślniczych warsztatach. Młodsi uczą się od bardziej doświadczonych, poznają tajniki produkcji, starają się wypracować własne innowacyjne ścieżki. Umiejętności manualne idą w parze ze stosowaniem nowoczesnych rozwiązań. Pracownicy od pokoleń związani z fabryką, pracują juk u siebie. Firma wspiera cały region, angażując się w różne projekty kulturalne, socjalne i gospodarcze.

Stworzony i wyprodukowany we Francji

W de Buyer znajdziemy pełne wyposażenie restauracji. Nowe projekty konsultowane są nie tylko z inżynierami, ale także z szefami kuchni, którzy przekazują swoje praktyczne uwagi. Sprzęt do restauracji to nie tylko stal. W de Buyer produkuje się również garnki, patelnie z powlekanego aluminium, miedzi. Cała produkcja jest projektowana i produkowana we Francji. To także element filozofii tego przedsiębiorstwa.