STRONA GŁÓWNA / Kuchnia nowoczesna / Serwowanie / Ice Bowl 120 ml (C1-1604)

Kuchnia nowoczesna

PARAMETRY

  • Producent: 100% Chef
  • Rodzaj materiału: Szkło

Ice Bowl 120 ml (C1-1604)

100% Chef

Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: Serwowanie

gwarancja: 12 mies.

aktualizowany: 06.05.2022

 

Cena brutto 195.89 zł

cena netto:
159.26 zł

OPIS

Nr katalogowy: C1-1604
Wymiary: pojemność 120 ml, średnica zew. 8,5 cm, średnica wew. 12 cm, wysokość 13 cm

- szkło borowe odporne na szok termiczny

 

O marce:

100% CHEF to marka znana w wielu krajach nie tylko w Europie, ale także na całym świecie. Jest to marka produkująca swoje artykuły w oparciu o innowacyjne technologie. Każdy produkt marki 100% CHEF to synonim kreatywności, pomysłu oraz niezwykłych idei. Osoby odpowiadające za design produktów firmy 100% CHEF to prawdziwi artyści, którzy tworząc produkty biorą pod uwagę nie tylko funkcjonalność, ale także estetykę, dlatego też każdy produkt marki 100% CHEF to nowoczesny wygląd, subtelny kunszt i nowatorski szyk.

 

Praktyczne rozwiązania w ładnym opakowaniu

 

Warto wiedzieć, iż w asortymencie firmy można znaleźć wiele niezwykłych urządzeń oraz akcesoriów, które wykorzystuje się w kuchni i nie tylko. Są to urządzenia i przyrządy zarówno estetyczne, jak i niebywale funkcjonalne i praktyczne, dlatego też są niezbędne w każdej kuchni. Warto dodać, iż produkty firmy 100% CHEF pozwalają na dużą precyzję, a gotowanie przy ich użyciu jest niezwykle komfortowe.

 

Niezwykłe produkty dla każdego smakosza

 

Produkty marki 100% CHEF są unikatowe i jedyne w swoim rodzaju. W asortymencie firmy można znaleźć między innymi marmurkowe talerze, które są idealne do podkreślania potraw, różnego typu syfony, porcelanę doskonałej jakości o nieregularnych kształtach, czy też naczynia inspirowane naturą. Dzięki niezwykłym narzędziom i naczyniom firmy 100% CHEF można z łatwością zamienić zwyczajne przygotowywanie potraw w niezwykły pokaz, zabawę, czy też codzienną rutynę, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Produkty z kategorii