STRONA GŁÓWNA / Cukiernictwo / Maty i formy silikonowe / Silikonowa mata Moul` Flex Pro do ciastek - mini muffinów (D-1703-60)

Cukiernictwo

PARAMETRY

  • Producent: DeBuyer
  • Zalecenia: do zmywarki
  • Model DeBuyer: Moul`Flex Pro
  • Rodzaj materiału: Silikon

Silikonowa mata Moul` Flex Pro do ciastek - mini muffinów (D-1703-60)

DeBuyer

Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: Maty i formy silikonowe

gwarancja: 12 mies.

aktualizowany: 06.05.2022

 

Cena brutto 225.24 zł

cena netto:
183.12 zł

OPIS

Wymiary: długość 60 cm, szerokość 40 cm, wymiar ciastka 4,2 x 2,8 cm, ilość ciastek 70 szt.
Nr katalogowy: D-1703-60

- wieszak w zestawie

O marce:

Firma de Buyer powstała prawie 200 lat temu, w miejscowości Val d'Ajol, w masywie górskim Wogezów, we wschodniej Francji. I ciągle jest w tym samym miejscu. Można powiedzieć, że niezmienna lokalizacja wynika z filozofii działania i podejścia do życia właścicieli i pracowników firmy. Główna idea to czerpanie wiedzy z tradycji, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Zaangażowanie firmy de Buyer w rozwój współczesnej gastronomii i sztuki kulinarnej na podstawie dawnych wzorców i łączenie ich z nowoczesnymi technologiami daje wspaniałe efekty.

Trochę jak w dawnych czasach

Nauka produkcji sprzętu do gastronomii w de Buyer, w swojej filozofii przypomina czasy, kiedy mistrz i czeladnik pracowali w rzemieślniczych warsztatach. Młodsi uczą się od bardziej doświadczonych, poznają tajniki produkcji, starają się wypracować własne innowacyjne ścieżki. Umiejętności manualne idą w parze ze stosowaniem nowoczesnych rozwiązań. Pracownicy od pokoleń związani z fabryką, pracują juk u siebie. Firma wspiera cały region, angażując się w różne projekty kulturalne, socjalne i gospodarcze.

Stworzony i wyprodukowany we Francji

W de Buyer znajdziemy pełne wyposażenie restauracji. Nowe projekty konsultowane są nie tylko z inżynierami, ale także z szefami kuchni, którzy przekazują swoje praktyczne uwagi. Sprzęt do restauracji to nie tylko stal. W de Buyer produkuje się również garnki, patelnie z powlekanego aluminium, miedzi. Cała produkcja jest projektowana i produkowana we Francji. To także element filozofii tego przedsiębiorstwa.