STRONA GŁÓWNA / Catering / Termosy konferencyjne / Termos do zimnych i ciepłych napojów 16L (T-CTC16)

Catering

PARAMETRY

  • Producent: Tom-Gast

Termos do zimnych i ciepłych napojów 16L (T-CTC16)

Tom-Gast

Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: Termosy konferencyjne

gwarancja: 12 mies.

aktualizowany: 06.05.2022

 

Cena brutto 363.32 zł

cena netto:
295.38 zł

OPIS

Wymiary: pojemność 16 l
Nr katalogowy: T-CTC16

- wykonany ze stali nierdzewnej (na zwenątrz i wewnątrz)
- wewnątrz podziałka ułatawiająca napełnianie
- termos służy do przechowywania zimnych i ciepłych napojów - utrzymuje temperaturę do 8 godzin
- posiada 2 kraniki oraz uchwyt do plastikowych kubeczków
- nie jest dzielony, ciepłe albo zimne napoje
- estetyczne i solidne wykonanie
- możliwość dokupienia kranika
- w komplecie nóżki do podwyższenia termosu

O marce:

Sprzęt do restauracji Tomgast to produkty, które wyznaczają trendy na polskim rynku wyposażenia restauracji. Opisywana firma to producent naczyń, między innymi doskonałej jakości garnków, pojemników GN, czy też noży. W asortymencie firmy można znaleźć także różnego rodzaju pakowarki próżniowe komorowe, które są wyposażone w pompy olejowe, czy też innego rodzaju narzędzia i sprzęty do kuchni gastronomicznej, które przydają się na co dzień nie tylko w domu, ale także w lokalach profesjonalnie zajmujących się gotowaniem wegańskich potraw. Warto wiedzieć, że wszystkie produkty firmy Tomgast to gwarancja najwyższej jakości oraz rzetelnego wykonania, dzięki czemu są one wybierane przez klientów oraz chętnie polecane innym.

 

Tomgast - najlepsze wyposażenie do gastronomii

 

Produkty opisywanej firmy doskonale sprawdzają się w różnego rodzaju wegańskich hotelach, stołówkach, czy też punktach zbiorowego żywienia, w których produkuje się dużo żywności, a co za tym idzie - sprzęty i naczynia są użytkowane właściwie bez przerwy. Produkty Tomgast są wyjątkowo odporne na uszkodzenia oraz zapewniają dużą trwałość, dzięki czemu spełniają one swoje zadanie oraz przez długi czas nie widać na nich śladów użytkowania. Sprzęt gastronomiczny Tomgast jest niezawodny oraz można go stosować w każdym lokalu ze względu na wygląd. Warto wiedzieć, iż opisywane naczynia są bardzo estetyczne oraz pasują do wielu lokali pod kątem wizualnym pełniąc wówczas nie tylko funkcję użytkową, ale także stanowiąc element aranżacji wnętrza. Produkty Tomgast są eleganckie i nowoczesne oraz perfekcyjnie komponują się z wystrojem wielu lokali.

 

Profesjonalne rozwiązania do każdej kuchni

 

Sprzęt Tomgast jest odpowiedni do biznesu gastronomicznego. Wszystkie naczynia oraz narzędzia posiadają atesty oraz są certyfikowane, co jest gwaracją ich jakości. Warto zdecydować się na wybór produktów Tomgast, które nie tylko ułatwiają gotowanie, pieczenie i smażenie, ale także pozwalają na uzyskanie rewelacyjnych efektów kulinarnych.