STRONA GŁÓWNA / Bufet / Podgrzewacze bufetowe, płyty indukcyjne, grzałki / Podgrzewacz 1/1 GN - Excellent (V-1100-06)

Bufet

DARMOWA DOSTAWA

PARAMETRY

  • Producent: Verlo
  • Rodzaj materiału: Stal nierdzewna
  • Linia: Excellent

Podgrzewacz 1/1 GN - Excellent (V-1100-06)

Verlo

Produkt czasowo niedostępny.
Zobacz inne produkty z kategorii: Podgrzewacze bufetowe, płyty indukcyjne, grzałki

gwarancja: 12 mies.

aktualizowany: 18.04.2023

 

Cena brutto 1 841.78 zł

cena netto:
1 497.38 zł

OPIS

Nr katalogowy: V-1100-06
Wymiary: 75 x 50 cm, wysokość - 35 cm, pojemność - 9 l

- stal nierdzewna 18/10 wysokopolerowana
- ekskluzywny podgrzewacz bufetowy ogrzewany pastą lub grzałką elektryczną z płynna regulacją temperatury
- fabrycznie montowana prowadnica do grzałki elektrycznej
- nienagrzewający się uchwyt pokrywy
- teleskopy dla łatwego i bezpiecznego sztaplowania
- specjalnie wyprofilowana pokrywa odprowadzająca skropliny do pojemnika bemarowego - woda nie kapie na potrawę czy stół
- pokrywa z systemem hamującym hydraulicznym

* cena nie zawiera grzałki

O marce:

VERLO - polski pomysł, polskie wykonanie

 

Polska firma VERLO powstała w 2014 roku, mając za sobą już 20-letnią praktykę w tworzeniu i opracowywaniu koncepcji bufetów hotelowych. Najlepsze materiały, naturalne elementy, nowoczesny design oraz wygoda i ergonomia użytkowania sprawiają, że produkty VERLO cieszą się uznaniem wśród wymagających klientów.

Moduły to podstawa

Podstawą tworzenia zestawów bufetowych są moduły. Taki system pozwala na realizację wielu pomysłów, eksponować miejsca, które chcemy podkreślić. Takie podejście sprawia, że każdy aspekt prezentacji, przechowywania, serwowania jest na najwyższym poziomie. W trakcie projektowania firma uwzględnia także komfort i swobodę działania zespołu kelnerskiego. Wzornictwo oraz użyte materiały czynią z wyrobów VERLO markę o najwyższej jakości w sektorze HoReCa.

Prezentacje bufetowe i nie tylko

Prezentując zestawy wędlin, garmażu, owoców i warzyw, dań gorących i zimnych, napojów trzeba się odpowiednio przygotować. Dobrym rozwiązaniem są przeznaczone do tego meble i akcesoria. Podstawy, skrzynki, blaty z hartowanego szkła, sztućce i naczynia, tace prezentacyjne, torby i pojemniki pomogą zaaranżować bufet, czy imprezę cateringową. Ważne jest także to, aby zastosowane materiały zapewniały higienę i były łatwe w utrzymaniu czystości. Firma VERLO spełnia te standardy. Wspierając ekologię, stosuje jednorazowe elementy wykonane z materiałów biodegradowalnych. Nadają się one do powtórnego przetworzenia, drewno pozyskiwane jest z kontrolowanych upraw w Polsce. Korzystajmy z systemów modułowych VERLO. Pomogą stworzyć wiele niepowtarzalnych imprez.