STRONA GŁÓWNA / Bufet / Fingerfood / Kapsle czerwone (op.100 szt) (C1-1077)

Bufet

PARAMETRY

  • Producent: 100% Chef
  • Rodzaj materiału: Stal nierdzewna
  • Produkt: tubki, butelki, kapsle, słoiki, wieczka, puszki

Kapsle czerwone (op.100 szt) (C1-1077)

100% Chef

Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: Fingerfood

gwarancja: 12 mies.

aktualizowany: 26.04.2021

 

Cena brutto 35.06 zł

cena netto:
28.50 zł

OPIS

Wymiary:
Nr katalogowy: C1-1077

- metal

Ilość w opakowaniu: 100 szt.
Produkt sprzedawany w pełnych opakowaniach.

O marce:

100% CHEF to marka znana w wielu krajach nie tylko w Europie, ale także na całym świecie. Jest to marka produkująca swoje artykuły w oparciu o innowacyjne technologie. Każdy produkt marki 100% CHEF to synonim kreatywności, pomysłu oraz niezwykłych idei. Osoby odpowiadające za design produktów firmy 100% CHEF to prawdziwi artyści, którzy tworząc produkty biorą pod uwagę nie tylko funkcjonalność, ale także estetykę, dlatego też każdy produkt marki 100% CHEF to nowoczesny wygląd, subtelny kunszt i nowatorski szyk.

 

Praktyczne rozwiązania w ładnym opakowaniu

 

Warto wiedzieć, iż w asortymencie firmy można znaleźć wiele niezwykłych urządzeń oraz akcesoriów, które wykorzystuje się w kuchni i nie tylko. Są to urządzenia i przyrządy zarówno estetyczne, jak i niebywale funkcjonalne i praktyczne, dlatego też są niezbędne w każdej kuchni. Warto dodać, iż produkty firmy 100% CHEF pozwalają na dużą precyzję, a gotowanie przy ich użyciu jest niezwykle komfortowe.

 

Niezwykłe produkty dla każdego smakosza

 

Produkty marki 100% CHEF są unikatowe i jedyne w swoim rodzaju. W asortymencie firmy można znaleźć między innymi marmurkowe talerze, które są idealne do podkreślania potraw, różnego typu syfony, porcelanę doskonałej jakości o nieregularnych kształtach, czy też naczynia inspirowane naturą. Dzięki niezwykłym narzędziom i naczyniom firmy 100% CHEF można z łatwością zamienić zwyczajne przygotowywanie potraw w niezwykły pokaz, zabawę, czy też codzienną rutynę, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Produkty z kategorii