STRONA GŁÓWNA / Szkło / Schott Zwiesel / Karafka 1500 ml (SH-2808-15)

Szkło

PARAMETRY

  • Producent: Schott Zwiesel
  • Zalecenia: do zmywarki
  • Rodzaj szkła: szkło kryształowe
  • Produkt: Karafki / dekantery

Karafka 1500 ml (SH-2808-15)

Schott Zwiesel

Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: Schott Zwiesel

gwarancja: 12 mies.

aktualizowany: 28.04.2021

 

Cena brutto 247.97 zł

cena netto:
201.60 zł

OPIS

Wymiary: poj. - 1500 ml, wys. - 33 cm, śr. - 23,4 cm
Nr katalogowy: SH-2808-15

- szkło kryształowe
- rozwiązanie zapobiegające kapaniu wina z krawędzi

Ilość w opakowaniu: 1 szt
Podana cena jest ceną dla 1 sztuki.

O marce:

Szkło najwyższej jakości

 

Schott Zwiesel, Zwiesel 1872 i Jenaer Glas stworzyły wspólną markę. To ZWIESEL GLAS, która jest kontynuatorem ich 150-letniej tradycji produkcji szkła. Specjalnością nowo powstałej marki jest szkło kryształowe. Od wieków kryształy cieszyły się dużą popularnością. Ich właściwości plastyczne (można je łatwiej formować) i dekoracyjne zawsze znajdowały uznanie. 

Tradycja i innowacyjność

Założyciel firmy Anton Müller, nie zdawał sobie sprawy, że to, co powstało jako mała huta szkła stołowego, po 150 latach będzie międzynarodowym specjalistą w dziedzinie szkła. Myśl przewodnia przyświecająca firmie to, nowoczesna fabryka może być też miejscem dla rzemiosła. Dzięki pracownikom, którzy często pracują tu z pokolenia na pokolenie, można tworzyć piękne przedmioty, które łączą ze sobą tradycję i nowoczesność. Światowa marka ZWIESEL GLAS koncentruje się na specjalnych szklanych seriach przeznaczonych do napojów, innowacyjnych produktów i serwowania. Sommelierzy, producenci win, szefowie kuchni, najlepsze hotele ze 130 krajów, doceniają asortyment firmy przygotowany pod kątem usług gastronomicznych. 

Schott Zwiesel wniósł do ZWIESEL GLAS serię idealną do użytku codziennego. Wyróżnikiem produktów tej linii jest szkło kryształowe Tritan. Kieliszki, lampki do wina czy szklanki do mocnych alkoholi są bardzo trwałe i wyróżniają się pięknym połyskiem. Masa kryształowa pozbawiona jest związków baru i ołowiu, dzięki czemu tworzone z niej wyroby są najwyższej jakości. Takie szkło znajduje odbiorców w świecie gastronomi i hotelarstwie.