STRONA GŁÓWNA / Szkło / Schott Zwiesel / Bar Special Kieliszek do martini 166 ml (SH-8512-86)

Szkło

DOSTAWA 24H

PARAMETRY

  • Producent: Schott Zwiesel
  • Zalecenia: do zmywarki
  • Rodzaj szkła: szkło kryształowe
  • Produkt: Kieliszki do martini
  • Linia: Bar Special

Bar Special Kieliszek do martini 166 ml (SH-8512-86)

Schott Zwiesel

Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: Schott Zwiesel

gwarancja: 12 mies.

aktualizowany: 10.04.2024

 

Cena brutto 37.52 zł

cena netto:
30.50 zł

OPIS

Wymiary: pojemność 166 ml, wysokość 15,7 cm, średnica 10,1 cm
Nr katalogowy: SH-8512-86
- szkło kryształowe

Ilość w opakowaniu: 6 szt
Produkt sprzedawany jest w pełnych opakowaniach.
Podana cena jest ceną dla 1 sztuki.

Kosz Cambro przeznaczony do transportu i magazynowania produktu to: 16S638

O marce:

Szkło najwyższej jakości

 

Schott Zwiesel, Zwiesel 1872 i Jenaer Glas stworzyły wspólną markę. To ZWIESEL GLAS, która jest kontynuatorem ich 150-letniej tradycji produkcji szkła. Specjalnością nowo powstałej marki jest szkło kryształowe. Od wieków kryształy cieszyły się dużą popularnością. Ich właściwości plastyczne (można je łatwiej formować) i dekoracyjne zawsze znajdowały uznanie. 

Tradycja i innowacyjność

Założyciel firmy Anton Müller, nie zdawał sobie sprawy, że to, co powstało jako mała huta szkła stołowego, po 150 latach będzie międzynarodowym specjalistą w dziedzinie szkła. Myśl przewodnia przyświecająca firmie to, nowoczesna fabryka może być też miejscem dla rzemiosła. Dzięki pracownikom, którzy często pracują tu z pokolenia na pokolenie, można tworzyć piękne przedmioty, które łączą ze sobą tradycję i nowoczesność. Światowa marka ZWIESEL GLAS koncentruje się na specjalnych szklanych seriach przeznaczonych do napojów, innowacyjnych produktów i serwowania. Sommelierzy, producenci win, szefowie kuchni, najlepsze hotele ze 130 krajów, doceniają asortyment firmy przygotowany pod kątem usług gastronomicznych. 

Schott Zwiesel wniósł do ZWIESEL GLAS serię idealną do użytku codziennego. Wyróżnikiem produktów tej linii jest szkło kryształowe Tritan. Kieliszki, lampki do wina czy szklanki do mocnych alkoholi są bardzo trwałe i wyróżniają się pięknym połyskiem. Masa kryształowa pozbawiona jest związków baru i ołowiu, dzięki czemu tworzone z niej wyroby są najwyższej jakości. Takie szkło znajduje odbiorców w świecie gastronomi i hotelarstwie.