STRONA GŁÓWNA / Aktualności/Blog / Produkty Cambro w ofercie Helios-HoReCa

Aktualności

Produkty Cambro w ofercie Helios-HoReCa

Produkty Cambro w ofercie Helios-HoReCa

Historia firmy Cambro rozpoczyna się w roku 1951, kiedy William i Argyle Campbell postanowili stworzyć tacę na posiłki najwyższej jakości, z przeznaczeniem dla szpitali. Dzisiaj firma posiada ogólnoświatowy zasięg, oferując swoim klientom kompletny asortyment produktów dla branży gastronomicznej.

Biura sprzedaży Cambro znajdują się m.in. w Stanach Zjednoczonych, Europie oraz na Bliskim Wschodzie. Obsługują wszystkie segmenty branży, poczynając od hoteli, poprzez opiekę zdrowotną, placówki oświatowe kończąc na restauracjach.

„Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najlepszej możliwej poziom produktów, które są trwałe i zwiększają bezpieczeństwo żywności” – czytamy na oficjalnej stronie firmy.

W swoim asortymencie posiadają szeroki wybór tac, elementów magazynu, półek, innowacyjnych systemów zmywania oraz rozwiązań ułatwiających dostarczania posiłków. W ich ofercie znajdziemy również takie produkty jak: termiczne opakowania na owoce i warzywa, bary sałatkowe, półki, ruchome bary służące często jako stoisko dla barmana, stojaki do przechowywania naczyń oraz torby na pizzę.

Rozwiązanie jakie oferuje Cambro pozwalają na oszczędność pieniędzy i czasu, pomogą zwiększyć sprzedaż i poprawić jakość usług. Innowacyjność i jakość sprawia, że Cambro Manufacturing jest jednym z liderów w obsłudze branży gastronomicznej.